Стежками наших предків

IMG_2224.JPGЗолота осінь – чудова пора … Це й час навчання, й відпочинку. Нещодавно учні 4-А класу захоплювалися краєвидами міста Хотина та неприступними мурами Хотинської фортеці.

Хотинська фортеця – одне із Семи чудес України. Вона розташувалася на узбережжі р. Дністер. Діти з цікавістю слухали захоплюючі розповіді екскурсовода про історичні факти міста Хотина, Хотинську фортецю, яка змінювала свій вигляд протягом століть, бачила багато героїчних битв і часто “знімалася” в кіно, легенду про мокру пляму на стіні фортеці. Побувавши там, діти ніби поринули у Середньовіччя.

IMG_2226.JPG  Це мальовниче місце, неповторна атмосфера старої Хотинської фортеці, однієї з найбільших і найкрасивіших фортець України, вразили маленькі серця та надихнули школярів до вивчення історії та культури рідного Буковинського краю.IMG_2232.JPG IMG_2228.JPG  Класний керівник: Галина Горбатюк