Трипільська культура – це наше минуле

1.jpg

Тема «Стародавні трипільці. Землеробство – головне заняття трипільців. Житло трипільців» привела учнів 5-х класів до музею Новоселицької гімназії, де учні мали змогу відчути дух минулого та наочно побачити речові докази.

Трипільська культура – це наше минуле, а хто не знає минулого, немає майбутнього.
Експонати музею – уламки посуду, скребки, ручні рубила Трипільської доби, використовуються при проведенні уроків.

21 листопада 2017 р. .відбулася науково-практична конференція «Шипинська земля: старожитності, історичний розвиток і туристичні перспективи регіону» в якій взяли участь Владимирська Р.Ф. – вчитель історії та завідувач шкільного музею та Пивнюк Г.В. – вчитель історії, які представили візитівку Новоселицького музею.

3.jpg2.jpg