Інтегрований урок в 1-Б класі

20171207_102820-min.jpgОдним із напрямків методичного збагачення уроків у початкових класах є проведення їх на основі інтеграції змісту.
Мета інтегрованих уроків – формування в учнів цілісного світогляду про навколишній світ, активізація їх пізнавальної діяльності, підвищення якості засвоєння сприйнятого матеріалу, створення творчої атмосфери у колективі учнів, виявлення здібностей учнів та їх особливостей, формування навичок самостійної роботи, підвищення інтересу учнів до матеріалу, що вивчається.
Такий інтегрований урок пройшов в учнів 1-Б класу Новоселицької гімназії з природознавства та образотворчого мистецтва (вчитель Л.П.Кодряну).
20171207_100753-min.jpgНа уроці першокласники ознайомилися з різновидами рослин та їх будовою. Дізналися про взаємозв’язок всіх органів рослини. Також, учні переглянули відеопрезентацію, виявили свої творчі здібності у малюванні краєвиду з деревом, оформили виставку робіт.
Інтегрований урок сприяв активізації пізнавальної активності учнів, зацікавив школярів, подарував їм радість від власних успіхів.

Л. П. Кодряну – вчитель початкових класів