Проект 3-Б класу «Толерантність у кожному з нас»

IMG_2548.JPG WP_20171122_15_27_24_Pro.jpg

У нашому  класі з’явилося троє нових учнів. Тому протягом проекту ми навчалися бути толерантними, це дало можливість почути іншого, зрозуміти іншого. Всі учні оволодівали цим мистецтвом жити поруч з несхожим, способами вирішення конфліктів, мистецтвом цивілізованого компромісу. А також виробляли в собі здатність сприймати думки, що відрізняються від власних, а також — особливості поведінки. В ході проекту створили «дерево та намисто толерантності», запалили  «нові зірочки». Саме завдяки толерантній поведінці ми допомогли новим учням адаптуватися в нашому колективі.

Висновок нашого проекту: для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього радимо:

      бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні;

      навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;

      цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;

      зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

Коли кожен із нас навчиться подумки ставити себе на місце інших і, таким чином, корегувати свою поведінку, кожен стане по-справжньому толерантним. БУДЬМО ТОЛЕРАНТНИМИ!

ТГ «Інформатори» 3-Б класу та

керівник проекту Бальон Н.М.