_DSC1018-min.JPGАдміністрація Новоселицької гімназії, педагогічний та учнівський колективи, батьки вітають Чулея Сергія Вікторовича, вчителя фізичної культури із здобуттям ІІІ-го почесного місця в районному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2018» в номінації «Фізична культура». Бажаємо творчому, креативному учителю здобути нових педагогічних злетів на педагогічній ниві.

Томулець І.П. – переможець Міжнародної програми педагогічної майстерності ТЕА

Вчитель англійської мови Новоселицької гімназії Томулець Ірина Петрівна стала фіналістом Міжнародної  Програми педагогічної майстерності  та досягнень IMG-0f9863c3f761db50ec91b75106567c66-V-min.jpgвчителів (ТЕА). Участь у конкурсі взяли 178 вчителів з 42 країн Євразії, Азії, Африки та Латинської Америки.  Ірина Петрівна є одним з чотирьох педагогів України, що виграли освітянський конкурс та були запрошені для подальшого 7-тижневого навчання в університеті Невада-Ріно та стажування в середній школі штату Невада у  США. Ось, що Ірина розповіла про свою участь у програмі.

IMG-db2a25e29a43a7e9fab77957fda2294b-V-min.jpg Детальніше “Томулець І.П. – переможець Міжнародної програми педагогічної майстерності ТЕА”