Крути – трагедія і гордість України!

WP_20180131_14_03_25_Pro.jpgУ пам’яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.
У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го року стали на захист незалежності своєї Вітчизни.

З метою закріпити і поглибити знання учнів про події під Крутами 29 січня 1918 року, а також формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого на прикладі подвигу однолітків, виховувати громадянські почуття, свідому соціальну активність та відповідальність у Новоселицькій гімназії проведено заходи:

• Уроки мужності «Крути: подвиг і трагедія»;
  • Виховні справи «Крути – символ українського патріотизму»;
  • У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку;
  • Організовано виставку стіннівок «Пам’яті Героїв Крут»;
  • Проведено коментовані перегляди відеороликів, документальних фільмів;
  • Загальношкільна лінійка «29 січня День пам’яті Героїв Крут»;
  • Організовано учнівську конференцію «Як це відбувалось?».

P80201-143358.jpg 20180201_133204.jpg 20180201_121634.jpg

Детальніше “Крути – трагедія і гордість України!”

Шановні батьки!

б=д.jpgМи, вчителі, хочемо Вам нагадати, що про такі чарівні слова, як «доброго дня», «дякую», «вибачте, будь ласка» вперше діти дізнаються вдома.

Саме вдома діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших.

Саме вдома діти вчаться бути охайними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в смітник.

Вдома вони також вчаться бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужих!!!

Батьківське виховання ми не змінюємо, а лише закріплюємо.