ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ!!!

y.jpgЩороку, у першу суботу лютого за гарною традицією, «Українська школа», вона ж «Новоселицька школа №1», вона ж Новоселицька гімназія гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Незважаючи на пронизливий холодний вітер, у коридорах закладу можна зігрітися усмішками, жартами та спогадами про шкільні роки колишніх учнів.
Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують класні керівники та вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.
i.jpg

Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

o.jpg u.jpg t.jpg r.jpg e.jpg viber imageо.jpg q.jpg d.jpg f.jpg