Учні наукового товариства “Інтеграл” на виставці “Люди свободи”

IMG-1477dde9a012c0604d54db8a36c05b2d-V.jpg  Як прекрасно, коли гарна справа об’єднує, спонукає до пошуку, пізнання. Виставку «ЛЮДИ СВОБОДИ» на базі Новоселицького ліцею  відвідали учні 10 класу та учасники наукового товариства «Інтеграл» Новоселицької гімназії разом із своїми наставниками – Яною Дисар, заступником директора з науково-методичної роботи та вчителем історії Анатолієм Чеканом. Розгорнули її на базі однойменної експозиції УІНП з фондів Чернівецького обласного краєзнавчого музею.  Експозиція присвячена людям різних періодів державотворення, які своїм життям виборювали і виборюють незалежність, демократичні права і свободи. Після оглядової екскурсії, гімназисти взяли участь у історичному квесті на тему: «ЛЮДИ СВОБОДИ», яку провела вчитель історії ліцею О.І. Обершт. Три команди змагалися, досліджували, поглиблювали знання з історії України. Квест складався з п’яти завдань, кожне з яких дозволяло глибше пізнати діячів, які виборювали незалежність нашої держави протягом багатьох десятиліть; встановити відповідність між діячами, фото та фактами з їх біографії; дослідити про кого із діячів йдеться у наведених цитатах та розв’язання кросворду. Гімназисти показали вміння працювати у команді та продемонстрували ґрунтовні знання. За результатами квесту переможцями стають учасники, які справились із завданнями перші та дали правильні відповіді. Отож, першими завершили дослідження команда №1 Дарії Горячківської, у складі якої Анна Скрипник, Віктор Роман, Ірина П’янковська. Хочу відмітити також команду №2: Ксенію Савку, Галину Беженар, Олександра Агратіна, Ганну Федоряк, які також були активними, діяли згуртовано та відповіли правильно на всі запитання, проте поступились у часі виконання. Наприкінці зустрічі відбувся круглий стіл, де кожен мав змогу поділитися своїми думками щодо вагомого внеску «Людей свободи» у становленні нашої незалежної Держави.

IMG-7a9679cc1a96cc070be344206649523f-V.jpg IMG-23f03bb9575cbd37e37c4b084ca09c0d-V.jpg IMG-22be4e5cb96fb3553334e64ba747d7d8-V.jpg IMG-bd32fa70fe4c71acfd40907c1f7c4779-V.jpg