«Юні дослідники» Новоселицької гімназії!

22 бshP_gPvd_Qg.jpgерезня 2018 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком 9-11 років, які завжди дуже допитливі, цілеспрямовані та надзвичайно творчі.

Конкурс проводився за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».

Нашу гімназію  представляли  Бушку Олександрина, учениця 5-А класу з роботою «Добре насіння – гарні сходи» ( керівники: Басараба А.В., Ковдриш А.М.) та учениця 3-Б класу Міхаєса Дарія з роботою «Яка погода на Покрову день – така й зима буде»(керівник Бальон Н.М.).

Обидві учениці – Бушку Олександрина та Міхаєса Дарія посіли почесне друге місце.

Вітаємо юних дослідниць ! Бажаємо нових успіхів та перемог!