«Симфонія краси»

Може дитина повторює те, що
було вже зроблено, створено іншими
людьми, але якщо діяння плід її власних
розумових зусиль, – вона творець, її
розумова діяльність – творчість
В. Сухомлинський

Якщо людина є найвищою цінністю природи суспільних відносин, якщо вона неповторна особистість зі своїм духовним світом, розмаїттям інтересів, потреб, інтелектуальними здібностями, то навчальний заклад має бути тим духовним інститутом, весь уклад життя якого спрямований на формування особистісних рис кожної дитини, її духовної сутності, розвиток творчих здібностей.
Майбутнє України – за молодими талановитими людьми, які органічно поєднують у собі високий інтелект, волю, багатство почуттів. Розвинену здібність генерувати і сприймати нові ідеї, демократичний стиль діяльності, людяність.
У сучасній соціокультурній ситуації розвиток суспільства залежить не
тільки від матеріальних ресурсів, а й від того, якою мобільною буде життєдіяльність особистості, як повно і всебічно розкриється її творчий потенціал. Одним із пріоритетних завдань освіти є формування особистості, здатної творчо вирішувати проблеми, які виникають у різних сферах життя, розвиток національної свідомості та духовного багатства молодого покоління.
В рамках загальношкільного виховного проекту «Крок до зірок» учні 7-А класу протягом ІІ семестру працювали над класним проектом з естетичного виховання «Симфонія краси».
Для реалізації проекту були залучені учні 7-А класу та класний керівник. Під час роботи над класним виховним проектом учні об’єдналися у три групи «Художники», «Танцюристи», «Умілі ручки». Кожна група обрала собі завдання за бажанням, які вони з цікавістю виконували, використовуючи різноманітні джерела для отримання потрібної інформації.
В результаті проведеної діяльності учнями були створені: мистецький вісник “ Т. Г. Шевченко–художник з душею поета”, виставка малюнків “ Героям слава”, фотоколаж «Танцювальний колектив Діксі», презентація «Дива рукотворні».
Учні творчо і плідно попрацювали та дослідили цю тему і дізналися багато цікавої інформації.

ТГ учнів 7-А класу