Шкільне методичне об’єднання-домінуюча форма методичної роботи

P81031-090945.jpg 31 жовтня 2018 року відбулося засідання шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу. Під час роботи педагогами були розглянуті питання щодо діяльності вчителя та асистента вчителя в інклюзивному класі  (логопед Арсеній Н.М.) , адаптації учнів 5-х класів до навчання у середній ланці, організації роботи з обдарованими та талановитими учнями (ЗДНМР Дисар Я.В., ЗДВР Басараба А.В.). Були обговорені підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Розглянуті методичні рекомендації щодо участі  вчителів географії та основ здоров’я у конкурсі педагогічної майстерності “Вчитель року-2019”. На закінчення вчителі обговорили питання щодо самовдосконалення педагогів та їхньої самоосвіти  і прийняли відповідні рішення щодо подальшої роботи.