Стежками КАРПАТ

Ой, як серце моє хоче
Знов тебе зустріти!

20161008_121410.jpg

Чудова пора ця осінь! Неймовірно чудесно спостерігати за падаючими листочками через вікно!   Найкраще спостерігати за цією порою року в горах. Адже там відчувається весь колорит нашої Батьківщини. Там Україна особлива, справжня…                                                                                     Тому  в кінці жовтня жага до пригод таки набрала голоду в учнів 11 класу. Дружьою сімєю : батьки, учні та класний керівник, ми поїхали  в Карпати ловити за хвоста золоту осінь. Перша запланована зупинка – Бистрець, який зустрів нас вражаючим  видовищем – дерева тут різнобарвні, над селом висить бабине літо. Куди не глянеш – краса.                                              Друга зупинка – Сокільський, там завжди золота осінь.
Отож на хребті провели 2 ночі, ніяких переходів не робили, все на одному місці – ідеальний варіант. Сам хребет Сокільський має дуже цікаві кам’яні виступи, але їх не просто красиво сфотографувати. Просто пагорби, ліси і трохи хатинок навколишніх сіл, тому щось хітове покласти в кадр тут складно.  Цікаво було бачити як швидко дерева міняють палітру крони. В перший день листя буків було насиченого червоного-оранжевого кольору, і вже за два дні стало блідо-коричневе.

А взагалі, любимо Сокільський, любимо Карпати, любимо гарно та корисно відпочивати!

IMG-778e0afb7433c2a45604876418c3a4ba-V.jpg IMG-f20c20327c34429104a67945f758df23-V.jpg IMG-ed3cb7bbcd6bcdcdc8f4f5ef2057b5c5-V.jpg