В рамках загальношкільного проекту з виховної роботи «КРОК до ЗІРОК» проект з родинно-сімейного виховання пройшло традиційне родинне свято.Учні 2-А класу стали учасниками творчого конкурсу «Нашому роду нема переводу». А мета таких творчих змагань – підтримати талановитих дітей, розбудити їхню цікавість до родинних традицій та історії рідного краю. Учні представили свої дерева-родоводи. Визначити переможців було нелегко: діти представили грунтовні знання своїх родоводів.

А дехто дослідив їх аж до сьомого коліна. У конкурсі перемогли найкращі. Окрім глибини дослідження, запам’ятається і оригінальним оформленням робіт. А от результатом міні-проекту «Дослідження мого прізвища» стала брошура під однойменною назвою. Учні не працювали заради нагрод чи призів. Чи заради перемоги. Просто — вирішили взяти участь і ознайомити з родоводами, своїх родин.

Класний керівник: Куті Е.І.