Ми різні, але рівні

Співчуття і милосердя до всього живого – важливі риси людини, які закладаються в дитинстві при правильному вихованні батьками та навчальними закладами в яких вони  перебувають. Прояв толерантності по відношенню до інших людей,  це одне з головних питань  сучасності.

На початку  вересня 2018 року учні 3-Б класу Новоселицької гімназії в рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок» розпочали працювати над  реалізацією  класного проекту « Ми різні, але рівні». Мета проекту розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної поведінки людини; виховувати спостережливість, уважність до інших людей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість; приймати людей , такими, які вони є.     Практичні заняття, ранкові зустрічі, спільні ігри, бесіди допомогли третьокласникам стати  добрішими один до одного. Соціальний педагог Унгурян І.І. на практиці довела  дітям , що любий конфлікт можливо розв’язати мирним шляхом.  Працюючи над проектом   учні  стали  більш згуртованими  та  стриманішими до оточуючих їх людей.

Класний керівник : Мельничук Л.І.