Свято Миколая

Подаруй мені потіху

І торбину, повну сміху,

І здоров’я для родини,

Красну долю для Вкраїни!»

Віра Багірова

В основі всіх наших добрих почуттів, слів і вчинків лежить поняття добра. А щоб добра у світі стало більше, нам самим потрібно бути добрими – говорити хороші слова, добре ставитися до інших, робити добрі справи. Людина, яка робить добро, є такою щасливою, як і та, кому вона його зробила. Тому добро завжди пов’язане з такими чеснотами, як чуйність, милосердя, доброчинність, щирість, справедливість. На добро, зроблене для вас іншими, треба відповідати також добром, бо найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розуміти чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину – це повинно бути у характері кожної людини.

Так учні 6-Б класу Новоселицької гімназії вирішили 19 грудня 2018 року завітати та влаштувати свято  своїм молодшим друзям  –   першокласникам  1-Б класу. Метою святкового візити було розповісти дітям про зимові свята нашої місцевості, розширити кругозір учнів, збагатити знаннями про святого Миколая, розкрити поняття любові до ближнього, добродійства. Викликати у дітей бажання робити добро, виховувати почуття любові до наших традицій.   Свято Миколая люблять і чекають з нетерпінням як діти, так і дорослі.  Під час заходу учні 6-Б класу розповіли легенду про Святого Миколая, читали  вірші, відгадували загадки та водили хоровод. Молодші друзі на знак подяки розповідали  вірші, дуже гарно відповідали на запитання вікторини про Святого Миколая та заспівали новорічну пісню. Також діти підготували подарунки для малят, це вже стало традицією робити приємні сюрпризи малечі,  які їм найбільше сподобалися. Свято залишило , як у шестикласників так і в першокласників, море емоцій та гарний настрій.  І на завершення хочеться сказати, звернемося до святого Миколая-Чудотворця із проханням: нехай допоможе нам жити в мирі та злагоді,  любити свій народ,  батьків та рідних  своїх,  добре вчитися, творчою  працею  примножувати  добрі  діла  на благо України. Творіть добро!

Учні 6-Б класу та класний керівник

Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна