Тиждень англійської мови

11 лютого по 15 лютого 2019 р. вчителями англійської мови Новоселицької гімназії був проведений тиждень англійської мови.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитися, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час вивчення цієї мови ми знайомимось із традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Детальніше “Тиждень англійської мови”

Вітаємо переможців науково-дослідницьких робіт!

Січень та лютий місяці 2019 року в Новоселицькій гімназії став плідним для юних науковців. Адже, гімназисти мали змогу представити та захистити на районному та обласному рівні власні дослідження, прийнявши участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств. Основними завданнями цього змагання є: реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, раннє виявлення навичок дослідницької роботи, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя – майбутньої інтелектуальної еліти України. Учні-члени наукового товариства «Інтеграл» підготували п’ять робіт і на районному етапі здобули перемогу у всіх представлених напрямках, на обласному етапі стали володарями двох призових місць: Лунік Мирослава, учениця 8-Б класу (керівник Ковдриш А.М.) – ІІ місце в секції математика; Дисар Дарія, учениця 9-Б класу (керівник Дисар Я.В.) – І місце в секції аграрництво; Ванзяк Ірина та Афтімічук Катерина, учениці 10 класу (керівник Томулець І.П.) – І місце в секції англійська мова та почесне ІІІ місце на обласному етапі;  Каптар Діана, учениця 10 класу (керівники Козак С.Д. та Блейбер С.О.) – підготувала дві роботи (математика, інформатика), а на обласному етапі здобула почесне ІІ місце в секції комп’ютерних наук. Новоселицька гімназія пишається своїми учнями та бажає їм нових звершень на науковій ниві.