«Я люблю Україну, рідну мою Батьківщину»

В рамках загальношкільного  проекту «Крок до зірок» з  11 по 15 березня у Новоселицькій гімназії був проведений тиждень національно –культурного виховання. Згідно запланованої роботи,  в понеділок на шкільній лінійці було оголошено план роботи та різні заходи на тиждень. Таким чином,  в понеділок 11.03 був проведений  квест на тему: «Відгадай українську страву». У вівторок 12.03 учні 4-Акласу презентували свою проектну роботу за темою: «Видатні буковинці», де розповіли про проведену роботу в групах та прорекламували свою роботу. У середу 13.03 учні відвідали визначні місця Новоселиці, а також учні 4-Б класу представили роботу над власним проектом «Вишивана Україна», під час якої діти дізнались багато цікавого про особливості етнічного одягу різних регіонів України. Також було проведено виставку малюнків, дитячих  робіт учнів 1-4 класів на тему: «Народні символи України». У четвер  14.03 для учнів 3-4 класів відбувся рейтинговий конкурс «Я люблю Україну», гра була цікавою, в невимушеній обстановці, де діти багато дізнались про звичаї та традиції українців, співали уривки з українських народних пісень та навіть станцювали гопак. Усі посіли І та ІІ місця, а на додаток отримали масу позитивних  емоцій та вражень.

Тиждень завершився цікавим конкурсом «Чарівна україночка», який відбувся в 4 –В класі. В п’ятницю 15.03 відбулась підсумкова лінійка, де було нагороджено усі команди.

Класні керівники 4-их класів:

Унгурян І.О., Бальон Н.М., Сірякова О.В.