Юні гімназисти-науковці здобули перемогу!

21 березня 2019 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». Учасниками конкурсу стали діти віком 9-11 років, які завжди дуже допитливі, цілеспрямовані та надзвичайно творчі. Метою проведення заходу був пошук і підтримка вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвиток та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень. Конкурс проводився за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».  Новоселицьку гімназію представляли юні дослідники 4-6 класів, які здобули перемогу на районному етапі. За підсумками роботи обласного журі гімназисти стали призерами:

І місце – Габа Даніїл, учень 6-Б класу (керівник Дідух-Бойчук Т.Г.)

в номінації «Народознавство. Краєзнавство»;

ІІ місце – Саука Ірина, учениця 4-В класу (керівники: Сірякова О.В., Одажіу Р.Г.) в номінації «Рослини навколо нас»;

ІІІ місце – Петрова Вікторія, учениця 5-А класу (керівник Басараба А.В., Петрова О.Б.) в номінації «Охорона здоров’я».

Новоселицька гімназія вітає наших юних дослідників та їх керівників з вдалим виступом на конкурсі! Щиро дякуємо за любов до природи, науки, завзятість, наполегливість, віру у себе і бажаємо подальших успіхів і натхненних перемог!

Дисар Яна Валентинівна, заступник директора з навчально-методичної роботи Новоселицької гімназії.