Етикет молодшого школяра

У рамках загальношкільного проекту “Крок до зірок” завершується ІІ семестр. Учні 3 – А класу працювали над проектом “Етикет виховуємо щодня”.  Протягом січня – квітня провели ряд заходів для вивчення етикету. Малювали малюнки “Поведінка в школі”. Провели з 1 – А класом цікаву подорож про столовий етикет. Цікавою була зустріч з соціальним педагогом Унгурян І.О. про етику людських відносин. Було проведено години спілкування на тему: “Етикет”, “Правила поведінки в школі”. У бібліотеці провели захід “Етикет у нашому житті”. Родзинкою проекту став буклет “Будь чемним в школі” та збірка віршів “Моя поведінка вдома”.

Етикет був і завжди залишається актуальною темою. Як сказав Арістотель “Хто рухається вперед у знанні, але відстає в моралі, той скоріше йде назад, ніж уперед”.

Отже, діти повинні вчитись і дотримуватися певних правил поведінки в суспільстві. Дуже сподіваюсь, що набуті правила знадобляться школярам у житті.

С.І. Волканеско

Класний керівник 3 – А класу