Першокласникам НУШ про свято Великодня

Свято Великодня – одне з найвеличніших  релігійних свят. Це день, коли душі усіх християн радіють Воскресінню Христа. Свято Великодня – це дрібні вогники свічок навколо церкви, гарно прибрані кошики з паскою, крашанками та іншими стравами великоднього столу, дзвінке і величне «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», яке своєю священною силою об’єднує усіх присутніх людей. І якась невимовна радість, що заповнює груди. І почуття добра та бажання у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

Завітало велике свято і до нас. В рамках проведення тематичного  тижня НУШ «Весняні свята.Великдень» діти прикрасили свої класні кімнати малюнками та аплікаціями на дану тематику. Святкова виставка ожила завдяки дитячій організації та гарному настрою і створила неповторну святкову  атмосферу . Вихованці початкових класів взяли участь у годині спілкування «Які традиції святкування Великодня в моїй родині», акції милосердя «Пасхальний кошик» та майстер-класі розпису пасхального пряника.

Завдяки таким освітнім заходам діти духовно ростуть та збагачуються.

Класні керівники 1-х класів :  Г.Горбатюк, І.Чебан, І. Алтухова.