“Книжка вчить як на світі жить”

Книга – одне з найбільших див, джерело знань для школяра, кожної людини. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.
Любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить, хто багато читає, той багато знає. Саме з метою  прищеплення учням бажання працювати з книгою, виховувати безперервну потребу в читанні, бережне ставлення до книг- учні 1-А та 1-Б відвідали шкільну бібліотеку. Лунік Валентина Дмитрівна розповідала про значення книги, як нею користуватись. Також переглянули відеоролик про історію виникнення книги.
Учні  із захоплення розгадували загадки, розглядали книжки, дізнались про правила користування книгою.

Класні керівники                          Унгурян І.О.
                                                        Сірякова О.В.
Шкільний бібліотекар                   Лунік В.Д.