Перша спроба юних олімпіадійців!

IV Всеукраїнська інтернет-олімпіада Освітнього проекту «На Урок» для учнів 1-11 класів.

Учні 1-Б класу Новоселицької гімназії теж неабияк зацікавились змаганням, адже для них це вперше та ще й у такому цікавому онлайн-форматі.  Інтернет – олімпіаду з «предметів початкової школи» пройшли усі 28 дітей. Такий результат свідчить про високий рівень мотивації та зацікавленість учнів, а також про глобальну зміну освіти, небайдужість і співпрацю батьків з вчителем.

Найактивніші діти на цьому не зупинилися і відразу ж взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі «Захисники України». Результати виявилися найкращі – майже всі призові місця. Першокласники  за виконані олімпіадні та конкурсні завдання отримали дипломи та свідоцтво про участь, а вчитель подяку та  свідоцтво про підготовку 25 переможців.

Інтернет-олімпіада «На Урок» – це новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони можуть проявити себе, починаючи з першого класу. А ще це унікальне поєднання сучасної освіти, духу змагання та потреби у перевірці якості знань.

Класний керівник: 1-Б класу

Сірякова О.В.