“Правовий ринг”

Права людини в сучасному світі – це проблема, вирішення якої стоїть у центрі практичної діяльності міжнародного співтовариства і кожної держави. Права людини – це її можливість діяти певним чином для того, щоб забезпечити своє нормальне існування, розвиток і задоволення власних потреб. Правознавчий клуб《Феміда》разом з учнями 5-11 класів провели захід на тему《Права та обов’язки дитини в Украіні》. Головною метою заходу було пояснення прав та обов’язків дитини. Розповідалося про те, як відрізнити права від обов’язків, як правильно дотримуватися прав, а також було переглянуто відео під назвою《Історичний розвиток Конвенціі ООН》. Після цікавоі та корисноі інформаціі було проведено《Правовий ринг》, у якому учні брали активну участь. Під час заходу правознавчий клуб《Феміда》використовував буклети, де більш детально поясненно права та обов’язки дитини. Після закінчення заходу учні дізналися багато чого цікавого та зробили для себе певні висновки.
Прес-центр “Обєктив” ШДГО “Олімпія”