«16 днів проти насилля»

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Новоселицькій гімназії проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля»:

• Загальношкільна лінійка «Подумай про майбутнє – обери життя!»;
  • Демонстрація відеороликів «СНІД – хвороба ХХІ ст.»;
  • Маршрут безпеки (8-11 класи);
  • Загальношкільна лінійка «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»;
  • Перегляд відеороликів «Права і обов’язки дітей» (1-4 класи);
  • Анкетування старшокласників з проблеми «Булінг та його прояви в підлітковому віці» (8-11 класи);
  • Заняття за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (7-10 класи);
  • Виховні справи «Бути волонтером: добра воля, поклик серця чи запит сучасності»(5-8 класи);
  • Круглий стіл «Обов’язки чоловіка та жінки у суспільстві» (8-10 класи);
  • Круглий стіл «Життя без насильства»(5-11 класи);
  • Виховні справи «Рівність прав чоловіків і жінок» (9-11 класи);
  • Загальношкільна лінійка «Відповідальність починається з мене»;
  • Демонстрація відеоролика «Міжнародний день прав людини»;
  • Батьківський всеобуч «Повага до дитини – основа відповідального батьківства

Проведені виховні заходи стануть приводом для аналізу власних дій, вчинків, які сприятимуть вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

ЦВР