День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І на сучасному етапі солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі.     Напередодні Дня Збройних Сил України 5 грудня 2019 року  в 7-Б класі Новоселицької гімназії була проведена виховна справа на тему «День Збройних Сил України». Метою заходу  було ознайомити учнів з історією зародження війська на теренах української держави, сприяти поглибленню знань учнів з історії, літератури, розвивати розумові здібності, кмітливість і спритність. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Збереження народних звичаїв, традицій, свят. Виховна справа відбулася в шкільній бібліотеці, де учні мали змогу побачити та почути презентацію «Історія створення сучасного українського війська». Також бібліотекар Валентина Дмитрівна підготувала пізнавальну вікторину, в якій учні прийняли активну участь.

На завершення нам хочеться сказати: « Будьмо мужніми, збережімо державу, збережімо себе». Ми віримо, що скоро закінчиться АТО ( ООС) на Сході нашої неньки-України. Україна — мирна держава,  ми, українці, толерантні, ввічливі люди, які з повагою ставимось до кожної нації і мови! Ми знаємо, ми віримо, що перемога та правда буде на нашій стороні. Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Миру, добра і процвітання нашій країні! Слава нашим захисникам! Слава Україні!

Класний керівник 7-Б класу

Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна