Всі ми рівні

Інклюзивне навчання важливе як для дітей з особливими освітніми потребами та їхніх ровесників, так і для педагогів, батьків, керівників закладів освіти, зрештою для суспільства в цілому.

Мета впровадження інклюзивної освіти — дати можливість дітям  з особливими освітніми потребами відчути себе рівноправними членами суспільства.
З 09.12.2019 по 13.12.2019 у Новоселицькій гімназії проведено тиждень інклюзивного навчання під гаслом «Відкрита школа: всі ми різні, всі ми рівні».
Соціально-психологічною службою в інклюзивних класах було проведено такі тренінги:

• «Закон і ми. Права дитини»
  • «Толерантне ставлення один до одного»
  • «Підлітки мають знати свої права»
  • «Дружній клас – успіх кожного з нас»

Проводилися заняття за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Батькам дітей з ООП  надавалися індивідуальні консультації з різних питань взаємодії родини та школи  у навчанні та вихованні учнів.
На засіданні Методичної ради заслухали питання «Соціалізація дітей інклюзивної форми навчання». Також для асистентів вчителів  та вчителів інклюзивних класів було проведено психолого-педагогічний семінар«Психологічна готовність педагогів, батьків і учнів до взаємодії в інклюзивному середовищі».

Практичний психолог                   Н.М.Збурлюк
Соціальний педагог                     І.О.Унгурян