Бородатий Миколай для кожного із нас

Незабаром наближається свято, яке чекає кожна дитина – Святого Миколая. На урок трудового навчання в 1-А класі на тему «Бородатий Миколай» завітала творча група учнів 4-А класу, які працювали над загальношкільним проєктом «Крок до зірок» за темою «Зимові свята» .
Дослідники розповіли діткам легенду про святого Миколая, продекламували вірші, запропонували написати листа із побажаннями та проханнями, допомагали виготовляти листівку Миколая.  Першачкам з новими знаннями було дуже цікаво поєднувати у  творчій роботі кілька видів технік створення листівки.
Урок пройнявся дружбою, повагою, теплом один до одного. Родзинкою став   плакат із побажаннями, які створили разом «Новорічний колаж».
Такі зустрічі дітей позитивно впливають на освітнє середовище, емоційний стан та пробуджує бажання пізнавати нове. Діти стають добрішими, щедрими та толерантними.

Класні керівники                                       Унгурян І.О., Волканеско С.І.