І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

24 січня 2020 року  на базі Новоселицької гімназії відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ. Даний конкурс мотивує учнів до використання набутих ними знань під час освітнього процесу, для проведення досліджень та розвитку творчого потенціалу. Учасники представляли цікаві, дослідницькі роботи. Новоселицьку гімназію представляли учні-члени наукового товариства «Інтеграл»: Буздуган Олександра в секції зарубіжної літератури, учениця 9-Б класу (керівник Т.Г. Дідух-Бойчук ), Ванзяк Ірина в секції англійської мови, учениця 11 класу (керівник І.П. Томулець), Каптар Діана в секції інформатики, учениця 11 класу (керівники Я.В. Дисар,, С.Д. Козак). За наслідками захисту НДР, всі учасниці здобули І місце та будуть захищати честь гімназії на обласному етапі. Вітаємо переможців та їх наукових керівників з гарними здобутками, бажаємо успіхів та подальших перемог !

Напередодні міжгромадського конкурсу в гімназії пройшла науково-практична конференція НТУ “Інтеграл”, де учні захищали свої наукові напрацювання перед гімназистами 9-11 класів, найкращі роботи були представлені на І етапі конкурсу-захисту НДР і здобули І місця.

Голова НТУ  “Інтеграл”  Я.В. Дисар