Битва під Крутами: вони були такими молодими…

У Новоселицькій гімназії протягом 27-30 січня були проведені заходи, приурочені 102-й річниці бою під станцією Крути. Проведено виховні справи «Пам’ятай героїв Крут», уроки історії « Битва під Крутами: вони були такими молодими…», годину-реквієм «Подвиг, який надихає на боротьбу за незалежну державу» -спільний захід з Новоселицькою районною бібліотекою. Відбулися історичні читання на тему «Герої Крут – захисники Української революції».

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.  Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.

ЦВР

29 січня на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений відкритий обласний конкурс учнівської молоді «Мирний космос».

Учні нашої гімназії представляли свої роботи у секціях:

1.Астрономічні об’єкти та їх дослідження;
2.Екологія Космосу;
3.«Позаземні цивілізації» – теорії та гіпотези про існування позаземних форм життя.

Гідно захистивши науково-дослідницькі роботи гімназисти посіли такі призові місця:

І місце – Сніцарь Крістіна (керівники Петрова О.Б., Петров О.М.);

ІІ місце – Гуцуляк Марія (керівник Петрова О.Б.);

ІІ місце – Томулець Андрій (керівники Басараба А.В., Петрова О.Б.);

ІІ місце – Рискулов Алекс (керівник Ковдриш А.М.).

Вітаємо наших призерів!

ШДГО «Олімпія»

29 січня 2020 року на базі Новоселицького районного ліцею відбувалися змагання з військово-прикладних видів спорту, присвячені пам’яті Героїв Крут.

У заході брали участь юнаки та дівчата загальноосвітніх закладів району та ОТГ.

До складу команди Новоселицької гімназії увійшли Федік Катерина, Врублевський Віталій та Нагірняк Єгор.

Юнаки та дівчата демонстрували витривалість під час бігу та влучність стрільби з пневматичної зброї. У підсумку змагань наша команда виборола почесне І місце.

Вітаємо гімназистів з блискучою перемогою!

ШДГО «Олімпія»