Вітаємо гімназистів-науковців!

Лютий місяць 2020 року в Новоселицькій гімназії став плідним для юних науковців. Адже, гімназисти мали змогу представити та захистити на обласному рівні власні дослідження, прийнявши участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань, який проходив на базі Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та БДМУ. Команду Новоселицької гімназії представляли 3 учнів. За підсумками конкурсу учні гарно захистили свої наукові роботи та здобули такі результати: І місце – Діана Каптар, учениця 11 класу, секція “Комп’ютерні системи і мережі” (керівники Яна Дисар та Сніжана Козак); ІІІ місце – Олександра Буздуган, учениця 9-Б класу, секція “Зарубіжна література” (керівник Тетяна Дідух-Бойчук); лауреат – Ірина Ванзяк, учениця 11 класу, секція «Англійська мова» (керівник Ірина Томулець). Новоселицька гімназія пишається своїми учнями та вчителями, бажає їм творчого натхнення та нових звершень на науковій ниві!