Поповнюймо свої домашні бібліотечки!

Міжнародний день дитячої книги учні 2-их класів (кл. керівники: Горбатюк Г.О., Чебан І.І. та Алтухова І.І.) святкували по-своєму. Так діти, малювали малюнки до улюбленої дитячої книги, складали власні вірші та оповідання і ділилися своїми враженнями від прочитаних ними книг у соціальній мережі Viber. Таким чином, можна було побачити і почути інформацію чи пораду, що прочитати чи яка книжка сподобалась і можна порекомендувати її для читання однокласникам. Ось найактивніші серед них: Лічман Михайло, Ванзяк Анна-Марія, Горбатюк Ярослав, Власов Артем, Добровольський Геннадій, Тарасюк Кіріл, Лунгу Ліна, Маковей Денис, Нікорюк Яна, Устінова Катерина та Макарець Анастасія ( учні 2-А класу); Бідяк Владислава та Лунік Роман ( учні 2-Б класу); та  учениця 2-В класу Саука Тетяна.

Таким чином учні 1-их і 2-их класів розпочали відзначення свята Міжнародного дня книги і запрошують усіх бажаючих гімназистів приєднатися до нас. Читаймо казки улюблених авторів зарубіжні і українські, авторські і народні та поповнюймо свої домашні бібліотечки!

Сірякова О.В. та Луник В.Д.