Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 07.08.2019 р. №228 «Про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», з метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді, була проведена координаційно-методична робота серед педагогічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області щодо залучення учнівської молоді до участі у вищезазначеному конкурсі. За результатами проведення обласного етапу ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», на підставі рішення журі дипломами комунального закладу «Чернівецький
обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за
І-ІІІ місця  та творчий підхід і оригінальність роботи нагороджено 6 учнів Новоселицької гімназії Новоселицької ОТГ. Перемогу здобули:

1.Купрін-Дубінський Данило, учень 4-Б класу (керівник – Дідух-Бойчук Т.Г.) -І місце;

2.Рискулов Алекс, учень 5-В класу (керівники: Ковдриш А.М., Басараба А.В.) – І місце; Детальніше “Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Гуманне ставлення до тварин””

І знову гімназисти – молодці!

Комунальним закладом «Чернівецький обласний центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді» у 2019-2020 н. р. проведена організаційна робота із залучення учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області до участі у Всеукраїнській трудовій акції «Кролик».

В оргкомітет обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Кролик» було надіслано 10 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Журі відзначило, що конкурсні матеріали змістовні, містять малюнки, фотографії, таблиці та інші наглядні матеріали.

За результатами проведення обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Кролик», на підставі рішення журі колектив учнів 5-В класу Новоселицької гімназії Новоселицької ОТГ (керівники: Ковдриш А. М., Басараба А. В.) посів ІІІ місце.

Участь у трудовій акції стала для учнів 5-В класу не лише цікавим досвідом, але й першою важливою сходинкою на дослідницькому шляху.

Вітаємо з призовим місцем, бажаємо  і подальших перемог!!!