І знову гімназисти – молодці!

Комунальним закладом «Чернівецький обласний центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді» у 2019-2020 н. р. проведена організаційна робота із залучення учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області до участі у Всеукраїнській трудовій акції «Кролик».

В оргкомітет обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Кролик» було надіслано 10 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Журі відзначило, що конкурсні матеріали змістовні, містять малюнки, фотографії, таблиці та інші наглядні матеріали.

За результатами проведення обласного етапу Всеукраїнської трудової акції «Кролик», на підставі рішення журі колектив учнів 5-В класу Новоселицької гімназії Новоселицької ОТГ (керівники: Ковдриш А. М., Басараба А. В.) посів ІІІ місце.

Участь у трудовій акції стала для учнів 5-В класу не лише цікавим досвідом, але й першою важливою сходинкою на дослідницькому шляху.

Вітаємо з призовим місцем, бажаємо  і подальших перемог!!!