Вітаємо гімназистів з перемогою у конкурсі «Метелики – німий шедевр природи»!

Відповідно до листів Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 04.02.2020 № 29 «Щодо проведення ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу», Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 06.02.2020 № 33 «Про залучення учнівської молоді до участі у ХІІІ Міжнародному екологічному конкурсі», з метою розвитку екологічного мислення у дітей, Чернівецький обласний
центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді провів
організаційну роботу по залученню вихованців та учнів закладів освіти області до участі у ХІІІ Міжнародному екологічному конкурсі.
На обласний етап XIII Міжнародного конкурсу «Метелики – німий шедевр природи» від Новоселицької гімназії Новоселицької ОТГ було представлено 46 робіт.  Подані на виставку роботи учнів  вирізнялися творчим підходом, оригінальністю, креативністю, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів.

За підсумками та оцінкою журі щорічного Всеукраїнського XIII Міжнародного екологічного конкурсу «Метелики – німий шедевр природи» призерами стали 40 учнів:

1. Абсолютні переможці – 11 учнів Новоселицької гімназії:

Детальніше “Вітаємо гімназистів з перемогою у конкурсі «Метелики – німий шедевр природи»!”