Аби руки і охота, буде зроблена робота

Кожен день, кожен семестр, як і кожен рік для учнів Новоселицької гімназії особливі, адже кожен класний колектив працює над своєю тематикою з виховної роботи. Цей семестр незвичний — дистанційний, але ми у всьому намагалися шукати позитив. Ми трудились і творили власноруч красу — виготовляли весняних пташок.

Кожна робота, виготовлена власноруч, принесла  задоволення і автору роботи і тим, для кого вона виконувалася — нашим рідним. Продумане поєднання матеріалів, вибір гарного оздоблення, почуття міри і акуратність сприяли створенню маленького шедевра з клаптиків тканини.

Дуже важливо вміти  передавати свої почуття  крізь кінчики пальців.  Нехай наше життя повниться маленькими краплинками добра і краси! Приєднуйтесь ! Творити красу легко і надзвичайно приємно.

Краса – і тільки, трішечки краси, душі нічого більше не потрібно. (Л. Костенко)

Учні 5-В класу