Вітаємо з перемогою!

«Кожен урок з користю»

В Новоселицькій гімназії постійно впроваджуються бінарні уроки, оскільки вони є практичним відображенням інтегральної технології навчання і являє собою нестандартну форму  з реалізації міжпредметних зав’язків.  Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентність.

Провівши один з таких уроків у 5-В класі на тему: «Подорож екологічними стежинками. Перелітні птахи», наші вчителі  природознавства та математики Басараба А.В. та Ковдриш А.М.  вирішили взяти участь в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» і недарма. Рішенням журі Чернівецького  еколого-натуралістичного центру творчості учнівської молоді методична розробка педагогів здобула перемогу в номінації «Найкращий організатор біологічних свят». Адміністрація Новоселицької гімназії пишається своїми творчими та креактивними педагогами, бажає подальших перемог на вчительській ниві.

Дисар Я.В., заступник директора з НМР

Шановні діти!

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що під час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати  певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації «Ла Страда-Україна» Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей. Більшість звернень тісно пов’язані з поширенням пандемії COVID-19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми в у власних родинах (40% від загальної кількості звернень), проблем із психологічним  здоров’ям дітей (20% від загальної кількості звернень), ризиків, з якими діти стикаються в інтернеті (близько 20% від загальної кількості звернень) тощо.

Завдячуючи підтримці Міністерства освіти і науки України (лист від 22.04.2020 № 1/11-2912), Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)в Україні надало фінансову допомогу щодо збільшення робочого часу Національної Дитячої гарячої лінії, діяльність якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна». Наразі Національна дитяча гаряча лінія надає консультацію в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12:00 до 20:00 :короткий номер 116 111(безкоштовно з мобільних телефонів), 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) .