Працелюбність і здоров’я

У 5-Б відбувся перший урок «Працелюбність і здоров’я. Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Метою проведення першого уроку було ознайомлення дітей з класним керівником, навчальними предметами; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пандемії.

Учні 5-Б  – активно приймали участь у різноманітних завданнях як групового, так і індивідуального характеру, а саме:

• Прес-конференції класного керівника;
  • Створенні автопортрету 5-Б класу;
  • Грі «Подорож по Планеті знань»;
  • Грі «Я знаю рідну неньку».

Під час перегляду презентації COVID-19 мали можливість ознайомитись з основними заходами для запобігання коронавірусної інфекції COVID-19.

Онлайн-урок був насиченим. Сподіваюсь, що всім було цікаво і корисно.

Класний керівник                                                                                Одажіу Р.Г,