«Здоров’я для мене –це…»

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Але цьогоріч  теплі слова привітаннь  та побажаннь  говоримо та бажаємо в незвичній формі, і перший урок  відбувся  в особливих умовах.  Тому перший урок у 8-Б класі Новоселицької гімназії було обрано за важливою нині темою « Здоров’я для мене – це…», де учні мали змогу ще раз : хто згадати, хто вперше почути про  правилам безпечного навчання під час карантину. Переглянути відео ролик про COVID-19, ознайомитися з презентацією, почути   та запам’ятати  нові правила поведінки під час навчання в умовах карантину,  розвінчати міфи щодо COVID-19, ознайомити з правилами респіраторної гігієни , проінформувати про психологічну допомогу в разі тривожного стану через пандемію, ознайомити з алгоритмом дій . Діти  висловлювали свої власні думки  про те, що на сьогодні для них є найважливішим . Давали цікаві відповіді на запитання, які були їм задані.  Від COVID-19 поки що не існує ані вакцини, ані ліків, тому потрібно дотримуватися певних правил, щоб уникнути зараження.      Сьогодні світ зіткнувся з підступним ворогом. Але медики та науковці, озброївшись знаннями, об’єднавши зусилля, дедалі більше досліджують SARS-CoV-2.  Пам’ятайте, від нас із вами залежить дуже багато. На завершення хочу сказати: « Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях…  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати.» Це слова відомого філософа –  Авіцена. Також  хочу побажати, щоб всі були здоровими, енергійними,  активними, не соромилися піклуватися  за своє власне життя. А для цього варто завжди боротися за збереження та  поліпшення свого здоров’я. Адже людина сама творець свого здоров’я!

Дідух-Бойчук Т.Г. –класний керівник 8-Б класу