Безпека руху – безпека життя

У рамках місячника профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» в Новоселицькій гімназії було проведено Єдиний урок з безпеки руху «Знаю, вмію, врятую!», на якому учні могли не тільки дізнатися для себе щось нове, а й продемонстрували те, наскільки ж вони вже обізнані з правилами дорожнього руху. «Водії» та «Пішоходи» змагалися в знаннях з історії дорожнього руху, дорожніх знаків, були активними учасниками ситуативних завдань.

Із позитивними емоціями та неймовірним запалом школярики впоралися із загадками, відгадками до яких були слова «світлофор», «пішохідний перехід», «знаки».

Варто наголосити, що учні достатньою мірою знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці та дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.