«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

З 14.09. по 18.09.2020 року в нашій школі пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого було проведено заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму. Класними керівниками були проведені онлайн -уроки з теми «Знання дорожнього руху – безпека вашого життя», бесіди “Я – учасник дорожнього руху”. Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок, різноманітні  вікторини.

Протягом тижня учні самостійно працювали вдома, готуючи плакати, малюнки, колажі, буклети на тему «Безпека мого життя», «Безпека на дорозі – це безпека життя» та «Безпечний рух – твій вірний друг», «Наш друг – дорожній рух» та презентували свої роботи, дотримуючись усіх правил безпеки під час карантину.