«Всі діти планети хочуть миру»

У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли, День миру – це день особливий. У нашій школі проходив тиждень під гаслом «Ми хочемо миру та небо блакитне!».

Розпочався тиждень радіолінійкою «Безцінне слово – Мир, страшне слово – війна». Учні 1-11 класів під девізом «Маленький голуб – частинка миру на Землі»  виготовили паперових пташок. У холі гімназії для всіх учасників освітнього процесу продемонстровано відеоролик «Діти України за мир».

Протягом тижня відбулися тематичні уроки, бесіди, інформаційні хвилинки: «Сторінками історії: Міжнародний день миру», «Голуб Миру – символ цього дня».

Такі заходи надають унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.