«Бабин Яр: без права на забуття»

29 вересня 2020 року в Україні та світі відзначають 79-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

Так 30 вересня для учнів 9-А класу була проведена година спілкування на тему: «Голокост. Бабин Яр». Учитель історії Пивнюк Г.В. розповіла про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких були євреї.

Після розповіді учні переглянули документальний фільм «Розсекречена історія. Бабин Яр».

Оксана Петрова – класний керівник 9-А класу