Вітаємо з перемогою в обласній акції “Дослідницький марафон”!

З метою розвитку дослідницької та експериментальної роботи, залучення до практичної природоохоронної роботи, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності Новоселицька гімназія долучилась до виконання завдань Всеукраїнських трудових акцій «Турбота молоді тобі, Україно!» і прийняли участь в одній із акцій «Дослідницький марафон», яку проводив Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Вікторія Петрова, учениця 7-А класу, член наукового товариства гімназії «Інтеграл» представила на розгляд журі своє наукове дослідження «Картопля-половина хліба» де і здобула на обласному етапі почесне ІІІ місце. Вітаємо юного науковця та її керівників (А.В.Басараба, О.Б.Петрова) з гарним результатом та бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Голова УНТ «Інтеграл»  Я.В.Дисар