Наші здобутки в акції “Птах року – 2020”

Природа – це багатство й краса нашої рідної Землі. Кожен з нас не уявляє свого життя без її чарівного світу.  З метою модернізації системи масової роботи та змісту екологічного виховання, створення творчого пізнавального простору, комунальним закладом «Чернівецький обласний центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді» була залучена учнівська молодь до виконання завдань Всеукраїнських масових екологічних заходів, об’єднаних в Проект «Екосвіт-2020». Учні Новоселицької гімназії долучились до екологічної роботи у напрямку природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року –2020» та здобули два  призових місця на обласному рівні:  ІІ місце – Тока Кіра та ІІІ місце – Войтова Олександра, учениці 6-В класу. Новоселицька гімназія вітає своїх природолюбів та їх керівників (Басараба А.В., Ковдриш А.М.) з гарними результатами та бажає надалі здобувати перемог у вивченні, дослідженні та охороні природи рідного краю.