Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю-конкурсу «В об’єктиві натураліста – 2021», який був проведений з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем. На розгляд журі обласного заочного етапу Фестивалю було представлено понад 80 робіт учнів та вихованців закладів позашкільної та загальної середньої освіти Чернівецької області та міста Чернівців. Роботи конкурсантів оцінювались за номінаціями: «Краща фоторобота», «Кращий слайд-фільм», «Кращий відеоролик», «Кращий відеофільм».  Переможцями Фестивалю стали  5  робіт учнів Новоселицької гімназії.

І місце – Ватаманюк Микита, учень 10 класу (керівник – Дисар Я. В.), номінація «Краща фоторобота»;

ІІ місце – Кравчук Катерина, учениця 6-В класу (керівники: Басараба А.В., Ковдриш А.М.),  номінація «Краща фоторобота»;

ІІ місце – Петрова Вікторія, учениця 7-А класу (керівники: Басараба А.В., Петрова О.Б.), номінація «Краща фоторобота»;

ІІІ місце – Купрін-Дубінський Данило, учень 5-Б класу (керівники: Петрова О.Б., ДідухБойчук Т.Г.),  номінація «Краща фоторобота»;

ІІІ місце – учні 8-Б класу (керівники: Басараба А.В., Дідух-Бойчук Т.Г.), номінація «Кращий відеоролик».

Бажаємо подальших успіхів у природоохоронних заходах!

Працюємо професійно, креативно та творчо!

«Один із секретів педагогічної творчості полягає в тому,  щоб пробудити в учителів інтерес до пошуку…», саме під таким гаслом  В.О. Сухомлинського  в останні тижні лютого 2021 року пройшла декада педагогічної майстерності в Новоселицькій гімназії. Різнопланові заходи об’єднали вчителів задля удосконалення професійної компетентності,  педагогічної техніки та педагогічних здібностей. Декада проходила за змістовними модулями, під час яких педагоги демонстрували свої уміння. В ході модуля «Працюємо професійно та творчо!» для вчителів початкової ланки була проведена методична панорама “Сертифікація. Досвід та перспективи”.  Під час модуля «Працюємо творчо та креативно» своїми методичними розробками педагоги ділилися на «Ярмарку педагогічних ідей». В рамках модуля «Працюємо інтелектуально та науково» відбувся захист науково-дослідницької роботи в секції «Англійська мова» та здобуто ІІ почесне місце на обласному етапі конкурсу НДР. Модуль «Працюємо творчо та професійно» об’єднав педагогів в декількох напрямках: проводились практичні уроки за тематикою «Знання – для вирішення прикладних завдань», за підсумком яких створено відеоролик; вчителі української мови та літератури прийняли участь в  мистецькій акції-реконструкції «Українка у фокусі ХХІ століття», одна з робіт ввійшла в десятку найкращих робіт області; творча група природничо-математичного циклу підготувала переможця, володаря ІІІ призового місця в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021» у номінації «Математика». Всі проведені заходи стали свідченням зростання рівня педагогічної майстерності вчителів, показали прагнення педагогів до творчого пошуку та впровадження інноваційних технологій.

Масниця 2021

Масниця 2021: коли починається, що означає та як прийнято святкувати

Це дуже веселе й смачне свято відзначається впродовж усього тижня напередодні Великого посту. Масниця, або Колодій – одне з найвеселіших і найдавніших народних свят. Присвячене воно проводам зими й зустрічі весни. Детальніше “Масниця 2021”