Хто молодці? Ми – молодці!

На базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласну виставку-конкурс «Космічні фантазії»

За підсумками роботи журі обласної виставки-конкурсу «Космічні фантазії» учнів Новоселицької гімназії нагороджено грамотами :

за І місце:

– ТІВАШОВУ Вікторію, за роботу «Місія на Марсі». Керівник – Дисар Я. В.;

– РИСКУЛОВА Алекса, за роботу ««Secret space base 3000». Керівник – Ковдриш А.М.

– ЛАСТІВКУ Максима та ЄФТЕМІЙ Тетяну,  за роботу «Інопланетний всюдихід». Керівники – Блейбер Д.М., Підлісна Н.О.;

– КИШЛАР Вікторію, за роботу «Сонячна система в 3-Д». Керівник Сірякова О. В.;

– ГАВРИЛЯН Вікторію,  за роботу «Фантастична рок група «Космічні пружинки». Керівник Козак С. Д.

за ІІ місце:

КНЯЖНИЦЬКОГО Нікіту, за роботу «Космічні мешканці». Керівник – Даців І. О.;

– ЗЛЕЙ Даніелу, за роботу «Політ в інші Галактики». Керівник – Петрова О.Б.

за ІІІ місце:

– ГАВРИЛЯН Єлизавету, за роботу «Веселі прибульці». Керівник – Саука К.В.;

– БОДНАРЮКА Богдана, за роботу «Винищувач короновірусної інфекції». Керівник – Блейбер С.О.;

– НІКІТОВИЧА Андріана, АРСЕНІЙ Владу, за роботу «Космічна поп Діва». Керівник Ковдриш А. М.

– ТРИПАДУШ Дарію, за роботу «Космічні мандрівники». Керівник Дідух-Бойчук Т. Г.

З перемогою! Нехай вона радує не тільки вас, але і друзів, рідних, близьких. Нехай вона стане відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотиватором для участі у нових конкурсах!