Вітаємо юних знавців рідної мови!

Конкурси. Ними наповнене  наше  шкільне  життя. В Україні підбили підсумки першого марафону з української мови ім. Петра Яцика у дистанційній формі та оприлюднили рейтингову таблицю, до якої увійшли фіналісти та переможці конкурсу. Як повідомили організатори , кількість учасників у 2021 році виявилась рекордною за всі роки проведення конкурсу-марафону.  У 2021 році конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика вперше проходив у чотири етапи на освітній платформі HUMAN, де учасники порційно виконували тестові завдання впродовж одного місяця —  з 26 лютого до 21 березня. Учні 3-В та 3-Б класів Новоселицької гімназії  взяли  участь в конкурсі та отримали гарні результати своєї напруженої боротьби. Наші цьогорічні знавці української мови: Бідюк Софія (3-Б кл.), Лунік Роман (3-Б кл.), Сухоребріков Владислав (3-Б кл.), Мельничук Андрій (3-В кл.), Саука Тетяна (3-В кл.), Трикозенко Макар (3-В кл.) та Штефанеса Дар’я (3-В кл.)   з гідністю пройшли всі етапи онлайн – випробувань, здобули відзнаки й сертифікати та отримали для школи можливість приєднатися до програми “HUMAN. Чемпіон” та освітньої екосистеми HUMAN. Тож щиро вітаємо переможців та класних керівників: Чебан І.І (3-Б кл.) та Алтухова І.І.(3-В кл.),  пишаємось ними! Нових успіхів!