Скринька добрих справ

Впродовж IІ семестру 2020-2021 навчального року учні 5-Б класу разом з класним керівником працювали над проєктом з трудового і економічного виховання «Скринька добрих справ» в рамках загальношкільного проекту  «Крок до зірок».

Усі ми знаємо, що праця збагачує людину. А речі, що виготовляються власноруч дуже цінуються в наш час. Працюючи над проєктом, п’ятикласники виконали чимало робіт: хтось допомагав батькам по господарству, інші приготували смачні страви, якими пригощали однокласників. Хочеться відмітити те, що учні 5-Б класу особисто посприяли тому, що кожна дитина принесла іграшку для першокласника. Ми переконані, що такий творчий підхід наставників та учнів допоможе «першачкам» із захопленням поринути у світ пізнання наступного навчального року.

Отже, не лінуйтеся, творіть красу своїми руками, адже так приємно бачити гарний результат та захоплення в очах оточуючих.

ТГ учнів 5-Б класу.