Тиждень родинного-сімейного виховання

«Діти – живі квіти землі», а вирощують ці квіти насамперед у родині: батьки самою природою призначені і суспільством уповноважені бути першими вихователями своїх дітей. Саме вони разом зі школою допомагають дітям набратися сил і розуму, освоїти основи людської культури, підготуватися до самостійного життя і праці. У родині закладається фундамент особистості зростаючої людини, і в ній же відбувається його розвиток і становлення як громадянина.
Тому з метою виховання у дітей сімейних цінностей, бо сім’я – це місце, де започатковується життєвий досвід кожної людини, з 11.05. по 14.05. був проведений тиждень родинного-сімейного виховання.

В рамках цього тижня пройшли такі заходи:
– конкурс малюнків «Яка вона, щаслива сім’я» (1-4 кл.);

– психолого – соціологічне опитування «Чи комфортно дитині у своїй родині?» (1-4 кл.);
– виставка-презентація родовідних дерев «Дерево мого роду» (2 кл.);

– фотовиставка колажів «Мама-тато-дитина=любов» (1-4 кл.);
– творча робота: написання творів: «Якою я хочу бачити свою майбутню сім’ю» (3-4 кл.);

– рейтинговий захід: вікторина: «Сім̓  я від «А» до «Я» (1-2 кл.).

Організована робота з родинно–сімейного виховання зумовлює збагачення внутрішнього світу учнів, поліпшення навчання та поведінки, зростання авторитету батьків та педагогів, які особистим прикладом допомагають у вихованні дитини.

Класні керівник 2-х класів                                    Сірякова О.В.
Саука К.В.