Олімпійський тиждень

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашої гімназії о стало проведення Олімпійського тижня до Дня фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

У рамках тижня були проведені наступні заходи:

• «Весела зарядка» для учнів 1-4 класів;
  • «Українські народні ігри» з учнями 5-7 класів;
  • Виховні справи «Історія Олімпійських ігор» для учнів 8-9 класів»;
  • Виховні справи «Досягнення українських спортсменів»;
  • Естафети «Коктейль здоров`я» для учнів 1-6 класів;
  • спортивний марафон «Малі олімпійські ігри» для учнів 7-11 класів.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів. Тиждень був насичений та цікавий. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень!